EXO – FK Irons
Specs
General
| Manufacturer | FK Irons |
| Machine Style | Pen |
| Adjustable Stroke | No |
| Stroke |
Interchangeable: Option 2.5 mm Option 3.2 mm Option 4.0 mm |
| Voltage | 5 - 12 V |
| Needle Length | Adjustable |
| Cord Connector | RCA |
| Accesories | 40.0 mm ergonomic grip |
Wireless
| Wireless Design | Battery compatible |
| Battery Connection | FK Powerbolt |
Construction
| Made in | USA |
| Motor Type | Brushless |
| Motor Power | 9 w |
| Motor Brand | Unknown |
| Weight | 189 g |
| Dimensions | 35 x 125 mm |
| Colors | Black Ops, Stealth, Shadow Camo, The Fourth Collection, Nebula, Pink, Wonder, w/2, Urban Camo, Pink Camo |
